Piękna w ciąży

Ciąża nie bez powodu nazywana jest stanem błogosławionym. Noszenie pod sercem nowego życia sprawia, że kobieta promienieje wewnętrznym światłem, staje się zwyczajnie piękniejsza.

Czas na odzież ciążową!


Nie da się ukryć, że ciąża i macierzyństwo reorganizują ...

Ulżyj sobie w ciąży

Ciąża to stan, który wpływa na kobiety w sposób znaczący. Nie tylko całkowicie zmienia ich życie, wprowadza, przynajmniej początkowy, chaos w uporządkowane życie, ale również zmienia kobiece ciało.

Specjalne potrzeby ciężarnych

Ciało ciężarnych zmienia się - ...


Krępująca część garderoby

Gdy nadchodzą zimowe chłody trzeba zatroszczyć się o ciepłe ubranie, które ochroni przed zimnem. Dla panów taką funkcję spełniają tradycyjne, ale niezbyt lubiane kalesony. Chociaż jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, wielu mężczyzn rezygnuje z noszenia tego rodzaju bielizny.


Szlafrok dla eleganckiego mężczyzny

Szlafrok nie jest uznawany za zbyt męski strój i wielu panów nie lubi tej części garderoby. Tymczasem dobrze dobrany może okazać się doskonałym nabytkiem. Idealny szlafrok jest nie tylko wygodny, ale także elegancki i gustowny.

Bielizna dla panów jest projektowana przede wszystkim tak, ...


Ciąża a figura

Nie da się ukryć dwóch faktów na temat ciąży: po pierwsze: to przepiękny stan, który dodaje blasku każdej kobiecie, a po drugie: podczas ciąży figura ulega zmianie. Tego nie da się ominąć, wszak w okresie ciąży dziecko ważniejsze jest od naszej sylwetki. Na powrót do figury sprzed porodu ...


1234 Następna >>