Halka wraca na salony

Czy jest ktoś, komu słowo halka kojarzy się inaczej niż ze staromodnym odzieniem naszych babć, zapewniającym przyzwoitość i poprawiającym wizualne walory spódnic i sukienek? Jeśli nie, to czas to zmienić.


Zakup bielizny przez Internet

Ciągły rozwój technologiczny sprawia, że coraz częściej realizujemy rozmaite zakupy za pośrednictwem Internetu. Jest on prawdziwą skarbnicą zróżnicowanych produktów, po które wystarczy sięgnąć.

Szeroki wybór

Korzysta na tym również rynek bieliźniarski. W sieci funkcjonuje ...

Dobrze dobrany biustonosz to podstawa

Biustonosz jest elementem garderoby, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Powinien być dobrany, ponieważ może nam on tak samo pomóc, jak i zaszkodzić. Odpowiedni rozmiar bielizny, to przede wszystkim właściwy obwód pod biustem i odpowiedni rozmiar miseczek.

Jak dobierać ...


Eleganckie tuniki młodzieżowe

Często dziewczynki w pewnym wieku pragną decydować same o swoim ubiorze. Jednak życie często pokazuje, iż nie jest to najlepszy pomysł. Z tego powodu warto podpowiedzieć swojej podopiecznej, w czym może wyglądać korzystnie.

Nastolatki bardzo różnorodnie przechodzą okres buntu. Jednak często ...


Jak poprawnie prasować spodnie damskie?

Na ulicach widujemy przez cały czas kobiety, które chodzą w nieuprasowanych spodniach lub w takich, które uprasowane są niepoprawnie. Niestety kwestia kultury ubioru zakłada, że nasze ciuchy powinny być jednak dokładnie wyprasowane. Jak prasować damskie spodnie, żeby nie było na nich ...


1234