Figi damskie - dlaczego warto nosić piękną i dobrej jakości bieliznę?

2022-01-25

Wszystkie kobiety znają chyba ten problem - znoszone majtki - nie mają dziur, nie mają plam, w sumie nic takiego, są może tylko nieco zniekształcone. A może by tak ponosić je jeszcze, trochę, dłużej? Dlaczego nie warto tego robić? Czemu zadbanie o siebie, dobrze zacząć od zadbania o stan bielizny? Kilka podpowiedzi.

Detale, które grają rolę

Przecież, i tak, 99% ludzi napotkanych w życiu nigdy nie zobaczy naszej bielizny, argumentujemy w myślach. A jednak - widzą ją te najważniejsze - ty sama, ewentualnie partner, być może domownicy. Czy to nie wystarczający powód aby zwrócić uwagę na jej stan? Majtki damskie to podstawowy element garderoby każdej kobiety - ich jakość i dopasowanie decyduje o tym, jak będą prezentować się twoje ubrania. Figi damskie, szorty, hipstery, tanga - wybór jest bardzo duży - ważne by były odpowiednio dobrane rozmiarem i fasonem. Nie ma nic gorszego dla sylwetki, niż zbyt mała bielizna generująca niepotrzebne fałdki i wałki. Pamiętaj by majtki były uszyte z materiałów naturalnych, oddychających, pochłaniających wilgoć oraz komfortowych w użytkowaniu. Klasycznym, sprawdzonym fasonem są damskie figi - odpowiednie na każdą okazję.

Zalety noszenia pięknej bielizny

Dobrze dobrana bielizna to gwarancja pewności siebie i podkreślenia atutów figury. Będzie prezentować się doskonale w intymnych sytuacjach, dając ci poczucie atrakcyjności. Kobieta świadoma swoich walorów i pewna siebie to kobieta bez kompleksów. To właśnie piękna bielizna może być ważnym krokiem, na drodze do akceptacji swojego ciała. Będzie też pomocą w walce z kompleksami. Zadbanie o swoją bieliznę jest formą okazywania szacunku samej sobie i swojemu ciału. Jest to część ubioru jemu najbliższa i inwestycja w nią przekłada się na komfort i wygodę funkcjonowania ciała.

Jak dobierać bieliznę?

Poza wspomnianymi powyżej czynnikami, takimi jak rozmiar, krój i materiał można przyjąć pewne schematy ułatwiające skompletowanie eleganckiej kolekcji bielizny. Przykładowo - ustalenie dwóch lub trzech kolorów bazowych zarówno dla majtek jak i biustonoszy pozwoli na szybkie ich dopasowywanie i stworzenie spójnych bieliźnianych stylizacji.