Koszule damskie - ubranie uniwersalne

2018-02-12
W garderobie każdej kobiety powinna znaleźć się choć jedna koszula. Jest to bowiem wyjątkowo uniwersalne odzienie, sprawdzające się zarówno jako część stroju formalnego, jak i stylizacja na co dzień.

Biała koszula - złoty środek

Koszule o klasycznym kroju i białym kolorze są chyba jednym z najbardziej wszechstronnych rodzajów ubrań. Pasują idealnie do eleganckich żakietów, ale stanowią też świetne rozwiązanie do swobodnego fasonu spodni czy romantycznego kardiganu. Koszule damskie ze sklepu Yups nadają się zatem na praktycznie każdą okazję, od spotkań służbowych czy towarzyskich, podczas których wymagany jest ubiór formalny, poprzez romantyczną kolację przy świecach, aż po szybki wypad na zakupy.

Nie tylko w bieli siła

Jednym z ciekawszych i wygodniejszych rodzajów koszul damskich są też kraciaste z flaneli, przywodzące na myśl starą koszulę taty czy brata. Nie jest to już może ubiór tak uniwersalny i elegancki, jak ich biały odpowiednik, jednak mimo wszystko podbiły serca wielu kobiet. Pasują świetnie do dżinsów, spodni sztruksowych, ogrodniczek, ale i innych. Świetnie wyglądają noszone zarówno zapięte, jak i rozpięte, z założonym pod spód gładkim topem. Nadają ubiorowi trochę nonszalancji i swobody i sprawdzają się jako element stroju sportowego, jak i bardziej kobiecego.