Podstawa to wygodna bielizna!

2017-09-04

Każda kobieta zdecydowanie lepiej się czuje, gdy ma na sobie dobrze dobraną, wygodną i komfortową bieliznę. Bez względu na to jaką sylwetkę mamy i jaki rozmiar nosimy na co dzień - bielizna potrafi zdziałać cuda z naszą sylwetkę i sprawić, że my kobiety poczujemy się jeszcze piękniejsze w naszej skórze.


Po pierwsze - prawidłowy rozmiar

Kobiety bardzo często popełniają błędy przy wyborze biustonosza. Najczęściej kupujemy staniki za małe, które nie tylko nas uciskają ale i deformują biust. Warto z tej kwestii zawsze poradzić się brafiterek, które chętnie służą pomocą w sklepie. Dobierze ona odpowiedni rozmiar obwodu oraz miseczek - jestem pewna, że będziecie zaskoczone efektami!


Po drugie - postaw na jakość

Staniki staniki Triumph Mamabel wykonane są z miękkich materiałów, w klasycznych kolorach. Pasują pod każdy ubiór, na każda okazję i nie odznaczają się. Zapewniają komfort noszenia oraz poczucie elegancji i kobiecości. Dobry jakościowo stanik posłuży swojej użytkowniczce nawet przez kilka lat.


Po trzecie - wzór dobrany do osobowości...

to również świetny sposób na odnalezienie idealnego modelu dla nas. Mimo, iż wiele z nas twierdzi, że stanik przecież jest niewidoczny to czasem mamy ochotę seksowny i uwodzicielski model a czasami stawiamy na wygodną klasykę. Dlatego też wiele z nas wybiera staniki Triumph Mamabel.