Najpopularniejsze rodzaje body dla kobiet

2017-06-15
Odpowiednio dobrane damskie body pozwala poczuć się atrakcyjnie i bardzo komfortowo każdej kobiecie. Eleganckie body dla kobiet, to jedna z tych części garderoby, która może sprawdzić się praktycznie we wszystkich stylizacjach. W zależności od potrzeby można wybrać klasyczne body damskie, albo bardziej seksowne body damskie koronkowe, które posiadają zazwyczaj duży dekolt. Na naszym rynku bardzo dużą popularnością cieszą się również body z bardzo głębokimi wcięciami po bokach, oraz body z przezroczystymi wstawkami. 

Body z ramiączkami

Na półkach sklepowych można znaleźć body damskie na ramiączkach (zarówno cieńsze, jak i grubsze wersje) oraz body z długimi rękawami. Body dostępne są w różnorodnej kolorystyce i mogą być wykonane z różnego materiału. Damskie body można założyć zarówno na niezobowiązującą imprezę, jak i również na zwykła imprezę ze znajomymi.

Najpopularniejsze rodzaje body

W Polsce zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się body jako bielizna erotyczna oraz body korygująca, której zadaniem jest poprawienie sylwetki i ukrycie wszelkich niedoskonałości. Body korygująca wykonana jest zazwyczaj z materiałów wysokiej jakości i bezszwowo, tak aby zapewniała duży komfort. Dużą popularnością cieszą się również specjalne body koszule oraz body sportowe, które przeznaczone są dla aktywnych kobiet.