Modne stroje kąpielowe

2017-06-08

W nadchodzącym sezonie moda znacznie się zmieni na plus dla kobiet chcących ukryć nieidealny wygląd okolic brzucha. W sklepach pojawia się coraz większa ilość różnego typu strojów jednoczęściowych, które swoją formą w zależności od wybranego przez nas modelu ukryją fragmenty ciała, których nie chcemy pokazywać. Oczywiście, spora część strojów nawet jednoczęściowych, to stroje z różnego typu wycięciami, jednak nie należy się ich obawiać nawet przy nieco bardziej krągłej figurze.

Odpowiednio dobrany kostium kąpielowy, nawet taki z wycięciami potrafi optycznie odjąć kilka kilogramów, a majtki wycięte głębiej znacznie wydłużą nogi i podkreślą pupę.

 
Jakiego typu strojów kąpielowych szukać?

Kobiety z większym biustem powinny zaopatrywać się w kostiumy z usztywnianymi miseczkami i fiszbinami. Wybierając bikini warto zwrócić uwagę na przykład na biustonosze dla kobiet Triumph. Kupując strój lepiej wydać więcej na lepszej jakości materiał i wykonanie, aniżeli w połowie sezonu kupować drugi strój, ponieważ pierwszy wyblakł od dużej ilości słońca lub rozciągnął się.

Panie o bardziej obfitych kształtach mogą znaleźć coś dla siebie spośród szerokiej oferty modnych w tym sezonie kostiumów jednoczęściowych. Gama kolorystyczna jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś odpowiadającego swoim gustom.