O czym należy pamiętać kupując bieliznę damską?

2017-02-17
Kobiety często nie potrafią podjąć decyzji odnośnie tego, jaką bieliznę powinny nosić. Nie wiedzą po prostu, czym powinny się kierować. Okazuje się natomiast, że znając podstawowe zasady doboru bielizny damskiej jej kupno jest niezwykle proste.

Dopasuj bieliznę do figury

Bez dwóch zdań, kwestią absolutnie podstawową jest dostosowanie bielizny do budowy ciała. Chodzi o to, aby ta nasza wspaniała bielizna damska ukrywała pewne niedoskonałości jak i aby przy jej pomocy uwydatnić atuty. Dotyczy to przede wszystkim biustonoszy,.

Kobiety z dużym biustem raczej nie kupują biustonoszy ze specjalnymi, powiększającymi piersi wkładkami. Jednakże, potrzebują takich staników, które będą podtrzymywał biust. Natomiast panie, które mają mniejszy biust często decydują się aby kupić właśnie wspomniane biustonosze z wkładkami powiększającymi.

Bielizna damska a zdrowie

Warto również pamiętać o tym, aby wybierać bieliznę bezpieczną dla zdrowia. Chodzi między innymi o to, z jakiego materiału jest bielizna. Nie powinien to być materiał, który powoduje reakcję uczuleniową. Ponadto, nie powinien być zbyt ostry, lecz raczej delikatny, gdyż skóra w okolicach miejsc intymnych jest bardzo wrażliwa i po prostu nie trudno o otarcia i podrażnienia.