Dobry sklep z bielizną, czyli jaki?

2016-10-09

Bielizna to wyjątkowo ważna część garderoby. Dlatego warto kupować ją w dobrych sklepach z bielizną. Ale jak odróżnić dobry sklep od tego z pewnymi wadami? Oto kilka wskazówek.

Duży wybór rozmiarów
Przeciętne sklepy z bielizną posiadają zwykle modele w najczęściej kupowanych rozmiarach, a zaledwie po kilka lub nawet po jednym fasonie w nietypowej rozmiarówce. Jeśli chcesz sprawdzić czy sklep jest profesjonalny, zapytaj o wyjątkowo o nieprzeciętny rozmiar dla koleżanki lub córki.

Bielizna specjalna
W dobrych sklepach z bielizną prócz codziennej garderoby, znaleźć możemy także specjalne modele. Stań się więc na chwilę wybrednym i wymagającym klientem. Zapytaj czy sklep posiada biustonosze dla matek karmiących piersią, majteczki z włókna bambusowego ze zrównoważonej produkcji lub o inny nietypowy model.

Profesjonalna obsługa
Wykwalifikowany personel to wizytówka dobrego sklepu. Ekspedientki powinny potrafić nie tylko doradzić w sprawie koloru czy modnego fasonu, ale także wskazać, co będzie dobre do konkretnego typu sylwetki lub poinstruować jak właściwie założyć biustonosz.

Pamiętaj także, że cena produktu i znana marka to nie zawsze wyznacznik jakości. W dzisiejszych czasach to raczej dowód na to, że ktoś wiedział, jak zrobić niezły biznes.