Ulżyj sobie w ciąży

2015-05-30

Ciąża to stan, który wpływa na kobiety w sposób znaczący. Nie tylko całkowicie zmienia ich życie, wprowadza, przynajmniej początkowy, chaos w uporządkowane życie, ale również zmienia kobiece ciało.

Specjalne potrzeby ciężarnych

Ciało ciężarnych zmienia się - brzuch rośnie, zmianie ulega środek ciężkości, trudno czasami zachować równowagę, ma się poranne mdłości, puchną stopy i boli kręgosłup. Kobiety zwykle godzą się z tym, bo wiedzą, że za kilka miesięcy otrzymają swoją upragnioną nagrodę - po raz pierwszy zobaczą i przytulą swoje dziecko. Ta chwila warta jest każdych cierpień. Na szczęście nikt na nikogo nie nakłada obowiązku cierpienia. Zawsze można sobie ulżyć.
Dla ciężarnych kobiet projektowana jest specjalna bielizna, w tym również rajstopy, które mają pomóc znieść ten okres.

Rajstopy ciążowe - czyli co?


Rajstopy ciążowe to prawdziwa ulga dla kręgosłupa. Ich specjalna konstrukcja odciąża mięśnie pleców i sprawia, że kręgosłup, który nie jest już aż tak obciążony - boli zdecydowanie mniej lub zupełnie przestaje dokuczać. Bardzo ważny jest też fakt, że przez dopasowany do warunków ciążowych przód, takie rajstopy można z powodzeniem nosić na każdym etapie ciąży. Kolejną zaletą rajstop ciążowych, o której wspomnieć po prostu trzeba jest fakt, że zazwyczaj są one eleganckie i seksowne. Czy to ważne? Oczywiście! Każda kobieta lubi się podobać. Niezależnie od okoliczności.